0546 245 75 17

Sosyal Medyada Biz}

Üniversite Ücretlerinde İndirim !
Anavatanımıza yönelik olan ekonomik yaptırımlar ve haksız döviz uygulamaları nedeniyle, Uluslararası VİZYON Üniversitesinde şimdiye kadar kayıtlı olan ve yeni kayıt yaptıracak olan tüm Lisans ve Yüksek Lisans düzeyindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı öğrencilerine bütün bölümlerde, iki taksit geçerli olmak üzere, yıllık % 15’ lik indirim yapılacağını bildirmekteyiz. Okul harç ücretini peşin ödeme durumlarında, % 5 lik bir indirim daha yapılacaktır. Bu durumlarda yıllık toplam indirim % 20 olacaktır.

ULUSLARARASI VİZYON ÜNİVERSİTESİ VE GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ARASINDA AKADEMİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Uluslararası VİZYON Üniversitesi çalışmalarını çok yönlü ve eş zamanlı sürdürerek akademik işbirliklerini geliştirip güçlendirmek amacıyla , değişik saygın Üniversiteler ile akademik işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. 08 Kasım 2019 Cuma Uluslararası VİZYON Üniversitesi ve Gaziantep Üniversitesi arasında akademik işbirliği protokolü imzalandı. Uluslararası VİZYON Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Fadıl Hoca ve Gaziantep Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ali Gür Üniversiteler adına akademik işbirliği ve Erasmus anlaşmasını imzaladılar. Prof. Dr. Fadıl HOCA, “Balkan Üniversiteleri ve Güneydoğu Avrupa Üniversitelerinin yanı sıra Orta Asya Türk Cumhuriyetleri üniversiteleriyle akademik işbirliği protokollerimiz var. Gaziantep Üniversitesinin geniş imkânlarını gördükten sonra bu protokolü imzalamamız bizim için ayrı bir değer taşımaktadır. Gaziantep Üniversitesinin tecrübelerinden yararlanarak, öğrenci ve öğretim elamanı değişimi gibi bir çok alanda yapacağımız işbirliği bizim için çok önem teşkil ettiğini vurguladı.

Protokol Törenine; Rektör Prof. Dr. Ali Gür, Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fadıl Hoca ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mensur Nuredin, GAÜN Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Metin Bedir ve Prof. Dr.Şehmus Demir, Genel Sekreter Doç. Dr. Ayhan Doğan, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ali Fuat Gökçe katıldı.

İşbirliği anlaşmalarının ardından Gaziantep Üniversitesinde “Balkanlar’da Türkler’ konulu konferans düzenledi. Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fadıl HOCA konferansta ; “Ecdadımız buradan çekilirken bize iki cevherimizi emanet etti.Bir,dinimiz İslam,iki dilimiz Türkçe.Biz ne İslam’dan ne de Türkçe’den taviz verdik “ sözlerini kullandı.Ayrıca öğrencilere de Balkanları sık sık ziyaret etmeleri çağrısında bulundu.

Aynı Gün Gaziantep Valisi Sn Davut Gül, Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fadıl HOCA ve Rektör Yrd Prof. Dr. Mensur Nuredini makamında kabul etti. Heyete Gaziantep Rektörü Prof.Dr. Ali Gür de eşlik etti.

26 Nisan 2020
1.982 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARA