0546 245 75 17

Sosyal Medyada Biz}

Üniversite Ücretlerinde İndirim !
Anavatanımıza yönelik olan ekonomik yaptırımlar ve haksız döviz uygulamaları nedeniyle, Uluslararası VİZYON Üniversitesinde şimdiye kadar kayıtlı olan ve yeni kayıt yaptıracak olan tüm Lisans ve Yüksek Lisans düzeyindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı öğrencilerine bütün bölümlerde, iki taksit geçerli olmak üzere, yıllık % 15’ lik indirim yapılacağını bildirmekteyiz. Okul harç ücretini peşin ödeme durumlarında, % 5 lik bir indirim daha yapılacaktır. Bu durumlarda yıllık toplam indirim % 20 olacaktır.

İç Mimarlık

İç Mimarlık Bölümü

İç Mimarlık, mimari projelerin tasarımsal ve modern mobilya yaklaşımları da dahil tüm alanlarında yaratıcı ve özgün tasarımlar üretebilen, ilgi çekici fikirleri geliştirebilen tasarımcıları yetiştirmeyi hedeflemektedir. Özellikle tasarım ve girişimcilik kavramlarını biraraya getiren bir anlayışla modern teknikleri öğreten bir bölüm sizleri bekliyor. 

TYT-AYT sınavı gerekmeden iç mimarlık bölümüne kayıt yaptırabilirsiniz.
Mavi diploma avantajı ile 53 avrupa ülkesinde mesleğinizi yapabilirsiniz. Ayrıca üniversitemiz YÖK tarafından tanınmaktadır. İç mimarlık bölümü Lisans bölümü olup, eğitim süresi 3 yıldır.

 

HEMEN ARA