0546 245 75 17

Sosyal Medyada Biz}

Üniversite Ücretlerinde İndirim !
Anavatanımıza yönelik olan ekonomik yaptırımlar ve haksız döviz uygulamaları nedeniyle, Uluslararası VİZYON Üniversitesinde şimdiye kadar kayıtlı olan ve yeni kayıt yaptıracak olan tüm Lisans ve Yüksek Lisans düzeyindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı öğrencilerine bütün bölümlerde, iki taksit geçerli olmak üzere, yıllık % 15’ lik indirim yapılacağını bildirmekteyiz. Okul harç ücretini peşin ödeme durumlarında, % 5 lik bir indirim daha yapılacaktır. Bu durumlarda yıllık toplam indirim % 20 olacaktır.

Hemşirelik

Hemşirelik

Uluslararası Üniversite Vizyonu Sağlık Bilimleri Fakültesi, Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Hükümeti Kararı ile kurulmuştur. Sağlık Bilimleri Fakültesi 2023 yılında üniversite bünyesinde yerini almış ve aynı eğitim-öğretim yılında eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamıştır.

Herhangi bir sınav şartı olmadan lise diplomanız ile hemşirelik bölümümüze kayıt yaptırabilirsiniz. Hemşirelik bölümü örgün eğitim olup devam zorunluluğu bulunmaktadır. Ayrıca bölüm mezunları Mavi diplomaya sahip olmakla beraber, Almanya’da iş garantisi verilmektedir. 

Üniversitemiz YÖK tarafından tanınmaktadır. TYT-AYT Şartı olmadan tüm bölümlerimize kayıt yaptırabilirsiniz.

HEMEN ARA