0546 245 75 17

Sosyal Medyada Biz}

Üniversite Ücretlerinde İndirim !
Anavatanımıza yönelik olan ekonomik yaptırımlar ve haksız döviz uygulamaları nedeniyle, Uluslararası VİZYON Üniversitesinde şimdiye kadar kayıtlı olan ve yeni kayıt yaptıracak olan tüm Lisans ve Yüksek Lisans düzeyindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı öğrencilerine bütün bölümlerde, iki taksit geçerli olmak üzere, yıllık % 15’ lik indirim yapılacağını bildirmekteyiz. Okul harç ücretini peşin ödeme durumlarında, % 5 lik bir indirim daha yapılacaktır. Bu durumlarda yıllık toplam indirim % 20 olacaktır.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ İLE VİZYON ÜNİVERSİTESİ ARASINDA AKADEMİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ İLE VİZYON ÜNİVERSİTESİ ARASINDA AKADEMİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Uluslararası VİZYON Üniversitesi çalışmalarını çok yönlü ve eş zamanlı sürdürerek, kültürler arasında köprü kurmak ve akademik işbirliklerini geliştirip güçlendirmek amacıyla , değişik  saygın Üniversiteler ile akademik işbirliği yapmaya devam etmektedir.
Türkiye’nin saygın üniversitelerinden olan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ile Uluslararası VİZYON Üniversitesi arasında akademik işbirliği protokolü imzalandı.
Akademik protokolü Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi adına rekörü Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ve Uluslararası VİZYON Üniversitesi adına rektörü Prof. Dr. Fadıl HOCA imzaladılar. İşbirliği protokolünün imzalanması esnasında AK Parti Bursa Milletvekili Sn. Bennur KARABURUN da hazır bulundular.

30 Kasım 2018
2.211 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARA