0546 245 75 17

Sosyal Medyada Biz}

Üniversite Ücretlerinde İndirim !
Anavatanımıza yönelik olan ekonomik yaptırımlar ve haksız döviz uygulamaları nedeniyle, Uluslararası VİZYON Üniversitesinde şimdiye kadar kayıtlı olan ve yeni kayıt yaptıracak olan tüm Lisans ve Yüksek Lisans düzeyindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı öğrencilerine bütün bölümlerde, iki taksit geçerli olmak üzere, yıllık % 15’ lik indirim yapılacağını bildirmekteyiz. Okul harç ücretini peşin ödeme durumlarında, % 5 lik bir indirim daha yapılacaktır. Bu durumlarda yıllık toplam indirim % 20 olacaktır.

VİZYON’DA 4 ÜLKEDEN ÖĞRENCİLERİN KATILIMIYLA 5. ULUSLARARASI ERASMUS TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Erasmus+ k131 yoğunlaştırılmış karma hareketlilik eğitim program projesinin başlangıc toplantısı 13 Mayıs 2024 tarihinde Uluslararası Vizyon Üniversitesinin Tören salonunda gerçekleştirildi. Türkiye’den  Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve Sırbıstan’ın Novi Pazar Üniversitesinden gelen kordinatörler ve öğrenciler, Avrupa’nın diğer ülkelerinden katılan misafirlerle bir araya geldi.

 Erasmus öğrenci hareketlilği kapsamında bir hafta boyunca ülke dışından gelen  35 kişilik öğrenci grubu VİZYON hocaları tarafından hareketlilik kapsamında  bir hafta boyunca ders  görecekler.

 Toplantının açılış konuşmasını yapan UVÜ Rektörü Prof.Dr. Ahmet Vecdi CAN ve Kurucu Rektör Prof.Dr. Fadıl HOCA  Uluslararası eğitime  vurgu yaparak, Erasmus hareketlilik programı öğrencilerimize küresel bir bakış açısı kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda kültürler arası diyalogu ve işbirliğini teşvik ediyor denildi. Programda aynı zaman UVÜ Rektör yardımcısı Prof.Dr. Zoran FİLİPOVSKİ, Novi Pazar Üniversitesini temsilen Prof.Dr. Ergin HAKİÇ ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinden Dr. Nagihan OKUMUŞ konuşma yaptı.

 Programın diğer bölümünde UVÜ Erasmus+ Kurumsal Koordinatörü Prof.Dr. Arafat USEİN, UVÜ hocaları Prof.Dr. Aybeyan SELİM ve Doç. Dr. Ebru İBİŞ tarafından  öğrencilere bir hafta boyunca görecekleri dersler hakkında bilgiler verildi.

05 Haziran 2024
199 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARA