0546 245 75 17

Sosyal Medyada Biz}

Üniversite Ücretlerinde İndirim !
Anavatanımıza yönelik olan ekonomik yaptırımlar ve haksız döviz uygulamaları nedeniyle, Uluslararası VİZYON Üniversitesinde şimdiye kadar kayıtlı olan ve yeni kayıt yaptıracak olan tüm Lisans ve Yüksek Lisans düzeyindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı öğrencilerine bütün bölümlerde, iki taksit geçerli olmak üzere, yıllık % 15’ lik indirim yapılacağını bildirmekteyiz. Okul harç ücretini peşin ödeme durumlarında, % 5 lik bir indirim daha yapılacaktır. Bu durumlarda yıllık toplam indirim % 20 olacaktır.

Vizyon Üniversitesi 2. Mezuniyet Töreni

Uluslararası Vizyon Üniversitesi 21 Aralık Türkçe Eğitim Bayramında kuruluşunun 6. Yılında 2.Mezunlarını verdi. Uluslararası Vizyon Üniversitesi Yüksek Lisans mezunları başta olmak üzere Hukuk Fakültesi ,İktisat Fakültesi, Mimarlık Fakültesi , Sosyal Bilimler Fakultesi ve Bilişim Fakültesinden ikinci mezunlarını vermenin gururunu ve sevincini yaşadı.Ünlü sunucu Yusuf EMİN’in sunduğu Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nin  2. Mezuniyet Törenine yurt içinden ve yurt dışından yüksek düzeyde misafirler katıldı.

Törene katılanlar arasında Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Sn Prof .Dr. Fadıl HOCA, T.C Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sn İhsan ŞENER, T.C Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Sn İhsan Selim BAYDAŞ, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sn Deniz DEPBOOYLU , MHP Kocaeli Milletvekili Sn Saffet SANCAKLI , Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Devlet Bakanı Sn Elvin HASAN , TDP Genel Başkanı Sn Beycan İLYAS, THP Genel Başkanı ve Milletvekili Sn Enes İBRAHİM , TDP Milletvekili Sn Yusuf HASAN, TMBH Genel Başkanı Sn Erdoğan SARAÇ , AK Parti Eski Milletvekili Sn Gülay DALYAN , Gostivar Belediye Başkanı Sn Arben TARAVARİ , Gostivar Müftüsü Sn Şakir Efendi FETAHU . Akev Üniversitesi Eski Rektörü Sn Prof. Dr Hayati AKTAŞ , HSYK Şube Müdürü Sn Misbahattin EROĞLU , Yargıtay Üyesi Sn Basri BAĞCI , Yargıtay Üyesi Sn Necip TOPUZ , Yargıtay Ceza Genel Kurul Üyesi Sn Yılmaz KARABODUR , Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Sn Hüseyin Kürşad SERBES , Kredi Yurtlar Genel Müdürü Sn Recep Ali ER  yer aldı.

Törenin Açılışını yapan Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Sn Prof .Dr. Fadıl HOCA,Üniversitenin 2. Mezunlarını vermesinin haklı gururrunu ve sevincini misafirlerle paylaştı.Protokol konuşmalarından sonra Yüksek Lisans ve Lisanta Nesil birincilerine diplomalarının yanında plaket , bölüm birincilerine diplomalarının yanında sertifika ve diğer mezunlara diplomaları takdim edildi.Takdim Töreninden sonra Ünlü Sanatçi Gülden MUTLU konseri düzenlendi.

26 Nisan 2020
3.506 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARA