0546 245 75 17

Sosyal Medyada Biz}

Üniversite Ücretlerinde İndirim !
Anavatanımıza yönelik olan ekonomik yaptırımlar ve haksız döviz uygulamaları nedeniyle, Uluslararası VİZYON Üniversitesinde şimdiye kadar kayıtlı olan ve yeni kayıt yaptıracak olan tüm Lisans ve Yüksek Lisans düzeyindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı öğrencilerine bütün bölümlerde, iki taksit geçerli olmak üzere, yıllık % 15’ lik indirim yapılacağını bildirmekteyiz. Okul harç ücretini peşin ödeme durumlarında, % 5 lik bir indirim daha yapılacaktır. Bu durumlarda yıllık toplam indirim % 20 olacaktır.

TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİNDEN VİZYON ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET

Türk Dünyasi Belediyeler Birliği Başkanı ve Konya Belediyesi Başkanı Sn Uğur İbrahim Altay ve heyeti ve Gostivar belediye başkanı sn. Dr. Arben Taravari Vizyon üniversitesini ziyaret etti. TDBB heyetinde Türk Dünyası Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Sn Dr. Fahri Solak, Türk Dünyası Belediyeler Birliği yürütme kurulu üyesi ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Sn Ömer Arısoy, Türk Dünyası Belediyeler Birliği yürütme kurulu üyesi Başiskele (Kocaeli) Belediye Başkanı Sn Mehmet Yasin Özlü ,, Türk Dünyası Belediyeler Birliği yönetim kurulu üyesi ve Osmangazi Belediye Başkanı Sn Mustafa Dündar , Osmangazi Belediye Başkan yardımcısı Sn Yunus Şahin, Konya Büyükşehir belediyesi Daire başkanı Sn Selim Yücel Güleç ve Konya Büyükşehir belediyesi üyelerinden Sn Oğuzhan Eş  ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği üyelerinden Sn Hüseyin Can ve Sn  Kenan İbrisimovıç yer aldı. Heyet, Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektör yardımcısı Sn Prof.Dr Mensur Nuredin tarafından karşılandı.

Görüşmede ,Türk Dünyasi Belediyeler Birliği ve Uluslararası Vizyon Üniversitesi, eğitim alanında yapilabilecek işbirliği konuları görüşüldü.

 

02 Kasım 2021
1.951 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARA