0546 245 75 17

Sosyal Medyada Biz}

Üniversite Ücretlerinde İndirim !
Anavatanımıza yönelik olan ekonomik yaptırımlar ve haksız döviz uygulamaları nedeniyle, Uluslararası VİZYON Üniversitesinde şimdiye kadar kayıtlı olan ve yeni kayıt yaptıracak olan tüm Lisans ve Yüksek Lisans düzeyindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı öğrencilerine bütün bölümlerde, iki taksit geçerli olmak üzere, yıllık % 15’ lik indirim yapılacağını bildirmekteyiz. Okul harç ücretini peşin ödeme durumlarında, % 5 lik bir indirim daha yapılacaktır. Bu durumlarda yıllık toplam indirim % 20 olacaktır.

Lisans Tamamlama

Lisans Tamamlama

İki yıllık Ön Lisans Mezunları Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde lisans tamamlama yapabilirler.

Adalet mezunları Hukuk lisans tamamlama, Mimari Restorasyon ve Teknikerlik bölümleri Mimarlık lisans tamamlama, Bilgiyasar bilimleri programcılık vb bölümler Bilişim Mühendisliği, herhangi bir ön lisans bölümü İktisat bölümünde, Çocuk Gelişimi vb bölümler Pdr-Psikoloji bölümlerinde lisans tamamlama yapabilirler.

Lisans tamamlama işlemi Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa Kredi Transfer Sistemi’ne göre yapılmaktadır. Türkiye’deki üniversitenizden alacak olduğunuz transkriptinizdeki dersleriniz AKTS yazılı puanlarınızla uluslararası geçerlilik sisteminden üniversitemize aktarılır. Böylece sizler 3. sınıftan eğitiminize başlayarak 2 yılda lisans tamamlama yapabilirsiniz. Üniversitemiz YÖK tarafından tanınmaktadır. Ayrıca diplomalarımız 47 Avrupa ülkesinde geçerlidir.

HEMEN ARA